SING Zaprasza: Mistrzowskie Warsztaty Wokalne z Martą Burdynowicz

Czołem Wokaliści!
Serdecznie zapraszamy Was, bez względu na wiek i obecne doświadczenie, na wyjątkowe wydarzenie: Mistrzowskie Warsztaty Wokalne ze zwyciężczynią programu Voice of Poland – Martą Burdynowicz kończącego się otrzymaniem Certyfikatu Uczestnictwa. ⬇️
⭐️ Marta Burdynowicz – okrzyknięta najlepszym głosem Polski, polską Adele i mistrzynią musicali.
🔹Absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku (specjalność: musical, aktorka teatralna).
🔹Odtwórczyni wielu ról musicalowych w największych teatrach w Polsce (Teatr Muzyczny w Gdyni, Teatr RAMPA, Teatr Muzyczny ROMA, Teatr Syrena, Warszawska Opera Kameralna, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Teatr Muzyczny w Poznaniu, Teatr Muzyczny w Łodzi).
🔹Aktorka filmowa i dubbingowa (m.in.: „Na Chwilę, Na Zawsze”, „Wiedźmin”, „Dumbo”).
🔹Zwyciężczyni 12 Edycji najpopularniejszego programu Talent Show w Polsce – „Voice of Poland. TVP”.
🔹Laureatka największych festiwali muzycznych w Polsce.
🔹Jurorka w programie „Śpiewajmy Razem: All Together Now” Polsat.
🎤 Więcej o Marcie możecie znaleźć w Jej mediach społecznościowych oraz w internecie.
❓Czego możesz spodziewać się na Mistrzowskich Warsztatach Wokalnych?
✅ Spotkania i otwartej rozmowy w stylu Q&A z naszą Gościnią.
✅ Grupowych zajęć wokalnych prowadzonych przez Zwyciężczynię „Voice of Poland”,
✅ Indywidualnej pracy na utworach z chętnymi uczestnikami Mistrzowskich Warsztatów Wokalnych.
✅ Porządnej dawki wiedzy i doświadczeń w zakresie budowania utworu, emocji w piosence oraz ekspresji wokalnej.
✅ Zagadnień takich, jak: interpretacja dzieła muzycznego, prezencja sceniczna, technika wokalna i aktorska, przygotowanie do Castingów i Egzaminów Wstępnych do Szkół Artystycznych.
🗓️ Wstępny PLAN Mistrzowskich Warsztatów Wokalnych:
16:30 – Wejście do Sali Konferencyjnej Hotelu Arkon Park
17:00 – Inauguracja, powitanie naszej Mistrzyni oraz Uczestników Warsztatów
17:15 – Rozgrzewka, ćwiczenia emisyjne i Lekcja Śpiewu
17:45 – Rozpoczęcie pracy indywidualnej z chętnymi Uczestnikami
18:45 – Przerwa na ciastko i kawkę
19:00 – Druga część warsztatów indywidualnych z chętnymi Uczestnikami
20:00 – Rozmowa z Martą Burdynowicz w formie otwartego Q&A
20:45 – Zakończenie, wręczenie dyplomów uczestnictwa i wspólne zdjęcie.

❓Jaki jest koszt udziału w Mistrzowskich Warsztatach Wokalnych?
🔹Opłata za uczestnictwo w Warsztatach wynosi 250 zł
🔹Dla Uczniów SING Pracowni Wokalnej cena promocyjna wynosi 200 zł

❓Jak zapisać się na listę uczestników:
1. Napisz do nas na adres mailowy singpracownia@gmail.com lub na Facebooku.
2. Wpłać kwotę rezerwacyjną (informacja w mailu zwrotnym).
3. W razie rezygnacji z udziału 14 dni przed Mistrzowskimi Warsztatami otrzymasz zwrot kwoty rezerwacyjnej.
4. Najpóźniej 14 dni przed rozpoczęciem wydarzenia (do 24 października 2022) wpłać pozostałą kwotę.

❓Gdzie odbywać się będą Mistrzowskie Warsztaty Wokalne?
📍 Sala konferencyjna Hotelu Arkon Park
Ul. Śląska 10, Gdańsk

➕ Dodatkowe informacje:
❗️ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA❗️

REGULAMIN WARSZTATÓW

Regulamin uczestnika warsztatów:

 ,,SING ZAPRASZA: Mistrzowskie Warsztaty z Martą Burdynowicz”

 1. Organizatorem warsztatów jest:

Amal Anani-Schmach

SING Pracownia Wokalna

NIP: 9581713834

REGON: 388093191

Z siedzibą:

Ul. Żelazna 14/4

81-150 Gdynia

 1. Miejsce prowadzenia warsztatów:

SALA KONFERENCYJNA, HOTEL ARKON PARK,

 1. Śląska 10, Gdańsk

3.Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest:

Wcześniejsza rezerwacja miejsca zgłoszona poprzez pocztę elektroniczną singpracownia@gmail.com i wniesiona opłata rezerwacyjna (100zł).

 1. Dokonując wstępnej rezerwacji należy podać imię i nazwisko oraz w przypadku dzieci wiek uczestnika, a także imię i nazwisko rodzica/opiekuna oraz numer telefonu.

 1. Na podstawie rezerwacji wstępnych zaczynamy kompletowanie grupy minimalnej niezbędnej do odbycia się warsztatów. Po zebraniu grupy minimalnej, do wstępnie zgłoszonych osób wysyłamy informacje mailową lub telefoniczną z prośbą o dokonanie wpłaty w wysokości 100 zł.

 1. Z przyczyn niezależnych od SING Pracowni Wokalnej (np. niedokonanie wpłaty rezerwacyjnej przez część zgłoszonych osób, skutkujące niezebraniem grupy minimalnej, chorobę prowadzącej warsztaty) pracownia pozostawia sobie prawo do odwołania warsztatów. Wówczas dokonujemy zwrotu wpłaconych pieniędzy w termine do 14 dni roboczych od 7.11.2022r.

 1. Zgłoszenie uczestnictwa w warsztatach jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

 1. Opłata rezerwacyjna wynosi 100 zł, którą w terminie do 3 dni po dokonaniu wstępnej rezerwacji miejsca należy wpłacić w siedzibie pracowni lub na konto firmy SING Pracowni Wokalnej: 69 1090 2268 0000 0001 2352 8237, podając w tytule imię i nazwisko oraz nazwę i termin warsztatów. Rezerwacje miejsc bez wniesionych opłat rezerwacyjnych nie będą traktowane wiążąco.

 1. Pozostałą część opłaty za warsztat wpłaca się gotówkowo lub przelewem do dnia 24.10.2022 r. (14 dni przed planowanym termin warsztatów).

 1. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach, po dokonaniu opłaty rezerwacyjnej należy niezwłocznie poinformować SING Pracownię Wokalną, nie później niż 14 dni przed 7.11.2022 – maksymalnie w dniu 23.10.2022, wówczas w terminie do 14 dni roboczych zostanie odesłana do Państwa kwota opłaty wstępnej rekrutacyjnej – wpłacone 100 zł.

 1. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przesunięcia terminu zajęć bez podania przyczyny. Uczestnikowi przysługuje wówczas prawo do przeniesienia opłaty rezerwacyjnej na inny termin lub prawo do zwrotu wniesionej opłaty rezerwacyjnej w całości.

 1. Używanie tekstów, zdjęć i wszelkich materiałów instruktażowych bez zgody organizatora warsztatów, a także kopiowanie pomysłów oraz know-how warsztatów i kursów jest surowo zabronione i podlega karze przewidzianej w Kodeksie karnym na mocy ustawy o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 04 lutego 1994 r. (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170).

 1. Rodzic lub opiekun zapisujący swoje dziecko na warsztaty oświadcza, że dziecko nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w zajęciach. Oświadcza również, że dziecko zobowiązuję się do przestrzegania przepisów dotyczących zasad bezpieczeństwa na zajęciach, w przeciwnym wypadku za wszelkie odstępstwa odpowiada osobiście.

 1. W dniu warsztatów rodzic lub opiekun zobowiązuję się do zapewnienia dziecku bezpiecznego dotarcia na i powrotu z miejsca warsztatów.

 1. Organizator zastrzega sobie prawo do tworzenia dokumentacji warsztatowej z przebiegu zajęć w postaci zdjęć i filmów lub innych nośników multimedialnych oraz publikowania jej w serwisach społecznościowych pracowni (w tym na Facebooku, Instagramie oraz stronie internetowej) oznaczając na zdjęciach z warsztatów imieniem i nazwiskiem uczestników.

 1. Rodzic lub opiekun prawny wyraża zgodę na publikowanie (w serwisach społecznościowych oraz portalach należących do SING Pracowni Wokalnej) wizerunku dziecka uczestniczącego w warsztatach.

 1. Oznaczanie pełnoletniego uczestnika warsztatów na zdjęciach w serwisach społecznościowych odbywa się z wykorzystaniem danych osobowych podanych przez uczestnika podczas zapisu na warsztaty (imię i nazwisko).

 1. Dane osobowe przekazywane przez Klienta przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez Klienta zezwolenia oraz wymogami prawa, w szczególności zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady nr 2016/679 z dnia 14 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osobowych.

 1. Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane dane osobowe, jest „Amal Anani-Schmach SING Pracownia Wokalna” z siedzibą w Gdyni, ul. Żelazna 14/4.

 1. Uczestnik warsztatów wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez „Amal Anani-Schmach SING Pracownia Wokalna” na potrzeby marketingowe. Jednocześnie ma prawo wglądu w swoje dane osobowe, możliwość ich modyfikowania lub też usuwania z bazy klientów.

 1. Uczestnik warsztatów oraz rodzic lub opiekun zapisujący dziecko na warsztaty wyraża zgodę na przetwarzanie i umieszczanie zdjęć, filmów z warsztatów w których uczestniczył na potrzeby marketingowe i promocyjne „Amal Anani-Schmach SING Pracownia Wokalna”.

 1. Przetwarzamy dane osobowe uczestników, ponieważ jest to niezbędne do zorganizowania warsztatów:
 • umożliwienia stworzenia listy uczestników warsztatów;
 • oznaczania uczestnika warsztatów na portalach społecznościowych, których profile prowadzi „Amal Anani-Schmach SING Pracownia Wokalna”.

Dodatkowo, przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych.

 1. Przetwarzamy dane osobowe uczestników w celach wskazanych poniżej, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu „Amal Anani-Schmach SING Pracownia Wokalna”, którym jest:
 • kontaktowanie się z uczestnikiem, w tym w celach związanych z dozwolonymi działaniami marketingowymi, poprzez dostępne kanały komunikacji, w szczególności i za Twoją zgodą przez e-mail oraz telefon;
 • zapewnienie bezpieczeństwa usług, które świadczymy drogą elektroniczną, w tym egzekwowanie przestrzegania zasad wewnętrznych „Amal Anani-Schmach SING Pracownia Wokalna” oraz przeciwdziałanie oszustwom i nadużyciom i zapewnienie bezpieczeństwa ruchu;
 • obsługa próśb przekazywanych przez formularz kontaktowy lub mailowy w sytuacji, gdy nie są one związane wprost z wykonaniem usługi;
 • organizacja programów lojalnościowych, konkursów oraz akcji promocyjnych, w których możesz wziąć udział;
 • windykacja należności; prowadzenie postępowań sądowych, arbitrażowych i mediacyjnych;
 • przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

 1. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie w ten sam sposób jak ją wyraziłeś. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe dopóki nie wycofasz zgody. Wycofanie zgody oznacza brak możliwości wzięcia udziału w warsztatach.

 1. Wymagamy podania przez uczestnika następujących danych osobowych, aby móc wykonać usługę:
 • adres e-mail, imię i nazwisko oraz numer telefonu lub informacji o firmie i jej adresie (w przypadku firm). Jeżeli wymagają tego przepisy prawa, możemy wymagać od Ciebie podania innych danych niezbędnych np. ze względów rachunkowych lub podatkowych. Poza tymi przypadkami podanie Twoich danych jest dobrowolne.

 1. Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Z uprawnień tych możesz skorzystać, gdy:

 • w odniesieniu do żądania sprostowania danych: zauważysz, że dane są nieprawidłowe lub niekompletne;
 • w odniesieniu do żądania usunięcia danych: Twoje dane nie będą już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane przez „Amal Anani-Schmach SING Pracownia Wokalna” ; cofniesz swoją zgodę na przetwarzanie danych; zgłosisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych; Twoje dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem; dane powinny być usunięte w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub dane zostały zebrane w związku ze świadczeniem usług drogą elektroniczną oferowanych dziecku;
 • w odniesieniu do żądania ograniczenia przetwarzania danych: zauważysz, że Twoje dane są nieprawidłowe – możesz żądać ograniczenia przetwarzania Twoich danych na okres pozwalający nam sprawdzić prawidłowość tych danych; Twoje dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem, ale nie będziesz chciał/a, aby zostały usunięte; Twoje dane nie będą nam już potrzebne, ale mogą być potrzebne Tobie do obrony lub dochodzenia roszczeń; lub wniesiesz sprzeciw wobec przetwarzania danych – do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy po naszej stronie są nadrzędne wobec podstawy sprzeciwu;
 • w odniesieniu do żądania przeniesienia danych: przetwarzanie Twoich danych odbywa się na podstawie Twojej zgody lub umowy zawartej z Tobą oraz, gdy przetwarzanie to odbywa się w sposób automatyczny.

 1. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, gdy:
 • przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu lub dla celów statystycznych, a sprzeciw jest uzasadniony przez szczególną sytuację, w której się znalazłeś/aś,
 • Twoje dane osobowe przetwarzane są na potrzeby marketingu bezpośredniego, w tym są profilowane dla tego celu. Z prawa sprzeciwu możesz skorzystać od 25 maja 2018 roku.

 1. Przechowujemy Twoje dane osobowe wyłącznie tak długo, jak wymaga tego prawo lub jak jest to istotne dla celów, dla których zostały one zgromadzone, a także w celach:
 • dochodzenia roszczeń w związku z wykonaniem usługi,
 • wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych,
 • zapobiegania nadużyciom i oszustwom,
 • statystycznych i archiwizacyjnych,
 • maksymalnie przez okres 10 lat od dnia zakończenia wykonania usługi.

Przechowujemy Twoje dane osobowe dla celów marketingowych przez okres obowiązywania umowy lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, w zależności od tego, które z tych zdarzeń wystąpi wcześniej.

W przypadku organizacji programów lojalnościowych, konkursów oraz akcji promocyjnych, w których możesz wziąć udział – będziemy przetwarzać Twoje dane przez czas ich trwania i okres rozliczenia wręczania nagród.

W celu rozliczalności tj. udowodnienia przestrzegania przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych będziemy przechowywać dane przez okres, w którym „Amal Anani-Schmach SING Pracownia Wokalna”, zobowiązane jest do zachowania danych lub dokumentów je zawierających dla udokumentowania spełnienia wymagań prawnych i umożliwienia kontroli ich spełnienia przez organy publiczne.

W przypadku wątpliwości skontaktuj się z nami przez e-mail singpracownia@gmail.com.

Gdynia, 2.10.2022 r.